0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Yedek Parçalar

  Su arıtma cihazları ve kireç önleyici sistemler için gerekli olan yedek parçalar, pompalar, housingler, fitingsler, vanalar, tanklar, depolar, musluklar, bataryalar, adaptörler, salmastralar, selonoitler,hortumlar,kelepçeler,dirsekler, musluk askısı, şaseler, pompa dirseği,TE' ler,rekorlar, manşonlar, nipeller, tank vanası, plastik hat alma, hat alma vanası, hat alma aparatı, plastik vana , kısıcı vana, 3/8 hat alma, alçak basınç, yüksek basınç, quick şatof, cek valfli dirsek, plastik basınç düşürücü, flow, yüksek basınç, cek valfli dirsek quick, metal basınç düşürücü, lüks musluk, hava ölçer, TDS ölçer, ultraviole, hortumlar, yıldız musluk, standart musluk, musluk uzatma, ışıklı TDS ölçer, elektroliz, rekor, tapa, teflon, pompa diyaframı, klips, pompa kafası, hortum kesme makası, su kaçak kesici vana, quick ve jaco parçalar basınç düşürücüler, sebil aparatları gibi birçok su arıtma  parçasını ilsersuaritma.com adresinden kredi kartınızla hızlı ve güvenilir bir şekilde, toptan ve perakende olarak satın alabilir su arıtma cihazınızda güvenle kullanabilirsiniz.. İlsersuaritma.com sayfasını inceleyerek gereksinimiz olan yedek parçaları ayrıntılı olarak görebilir, nerede ve nasıl kullanılacağı konusunda detaylı bilgiye sahip olabilir ve zaman harcamadan kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Ayrıca servis personellerimiz teknik destek konusunda da sizlere her türlü desteği vereceklerdir. Su arıtma konusunda faaliyet gösteren işletmelerimiz üyelik formunu doldurduklarında toptan fiyatlarıyla satın alma yapabileceklerdir.

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  3/8" Hortum Sıkma Somunu

  ₺1.24
  3/8" Hortum Sıkma Somunu

  3lü Armatür Musluğu (batarya)

  ₺558.06
  Şık tasarımlı 3 yönlü musluk, su arıtma cihazı kullanımı için mutfak tezgahını delmeyi ortadan kaldırıyor. Ekonomik dizayn ve sahip olduğu NSF sertifikası ile rakipsiz ürün.

  Akış Kesici 350Cc Quick Flow

  ₺21.98
  Akış Kesici 350Cc Quick Flow, Su arıtma cihazlarında membran atık su çıkış bölümüne takılır ve suyun önü kısıtlanır bu sayede membran filtrede basınç oluşur ve su arıtma işlemi gerçekleşir.

  Aquabir 75 gpd Tezgahaltı Pompa

  ₺206.05
  Aquabir 75 gpd Tezgahaltı Pompa,

  Atık Kısıcı Flow 300CC Jaco

  ₺20.61
  Su arıtma cihazlarında membran atık su çıkış bölümüne takılır ve suyun önü kısıtlanarak membran filtrede basınç oluşturulur. 1/4 Jaco Bağlantılı

  Atık Kısıcı Flow 400CC Jaco

  ₺8.24
  Atık Su 1/4" NPT (400 GPD)

  Atık Kısıcı Flow 600CC Jaco

  ₺10.99
  1/4" Bağlantılı 600 cc atık su kısıtlayıcı

  Ayarlanabilir Atık Kısıtlayıcı 1/4" NPT

  ₺13.74
  1/4 Quick bağlantılı debisi ayarlanabilir atık su kısıtlayıcısı.

  Ayarlanabilir Metal Su basınç Sabitleyici

  ₺61.82
  Ayarlanabilir Metal Su basınç Sabitleyici (Düşürücü)

  Batarya Ucu Hat Alma Aparatı

  ₺0.00
  Batarya Ucu Hat Alma Aparatı,

  Batarya Uzatma Aparatı 1/2"deliksiz

  ₺16.48
  Batarya Uzatma Aparatı 1/2"deliksiz

  Batarya Uzatma Aparatı 3/4" Deliksiz

  ₺17.86
  Batarya Uzatma Aparatı 3/4"