x
sadsad x
asdasd

Alkali Su

Alkali Suyun İnsan Sağlığı İçin Faydaları Nelerdir?

26 Mayıs 2021

İnsan sağlığı için birçok faydası bulunan alkali suyun yararlarını listelediğimiz İlser Su Arıtma tarafından hazırlanan yazımızı okumak için hemen tıklayın.

Alkali Su Cihazı Nedir ve Ne İşe Yarar?

05 Nisan 2021

Çok sayıda yararı olan alkali su kullanımını sağlığınız için gereklidir. İlser Su Arıtma Teknolojileri cihazlarıyla pH değeri yüksek bu suyu elde edebilirsiniz.

Alkali Su Ne Demek? Alkali Su Nedir? Özellikleri Nelerdir?

16 Kasım 2020

Alkali su, diğer bir adıyla bazik sular mineral açısından zengin sulardır. Suyun pH değeri 7 ve üstü ise alkali su sayılır. Alkali su vücut sağlığı açısından kullanımı gerekli bir sudur.

Yaz Ayları İçin Serinleten Detox Tarifleri

25 Ekim 2019

Detoks suyu, çevresel faktörler, dengesiz beslenme ve çok yağlı yiyecekler tüketme sonucunda vücudumuzda biriken toksinlerin hızlı bir şekilde, vücudumuzdan atılmasına yardımcı olur. Detoks suyunun aynı zamanda yağ yakıcı etkisinden de faydalanabilirsiniz.

Suyun pH Seviyesi Neden Önemlidir?

19 Eylül 2019

İçtiğimiz suyun içeriğinde bulunan asit ve bazların seviyesini gösteren PH seviyesi suyun temiz olup olmadığını anlamamızı sağlar. pH değeri 2’den 14’e kadar olabilir. 

Hamilelikte Alkali Suyun Önemi

05 Eylül 2019

Her anne adayının hem kendi sağlığı hem de bebeğinin sağlığı için hamilelikte sağlıklı ve alkali su tüketmesi büyük önem taşır. 

 Anne karnında bebeğin gelişmesini sağlayacak çevrenin oluşabilmesi ve hücrelerin çoğalıp şekillenmesi için anne adayının su ve besin öğeleri gereksinimleri hızla artar.

Detoks Filtre Ne İşe Yarar ?

04 Nisan 2019

Detoks filtre suyu içindeki kimyasal alaşımları temizleyerek içilebilir ve kullanılabilir hale getiren temizleme sistemidir. Sistem ürünümüz içinde kendiliğinden kullanıma girerek su akışı başladığında suyun içindeki elementlerin ayrışması ile kapanmaktadır. 

Alkali Su İçmek Zayıflatır mı ?

04 Nisan 2019

Alkali su ile zayıflamak isteyenlerin hem her gün 2.5-3 litre alkali su içmeleri hem sağlıklı ve dengeli beslenmeleri hem de günlük düzenli olarak egzersiz yapmaları gerekiyor. 

Alkali Su Nasıl Kullanılır?

28 Mart 2019

Su tüketimi oldukça önemlidir ve insanların buna çok dikkat etmesi gerekmektedir

Su Arıtmada Tatlandırıcı Filtre

28 Mart 2019

 Genel anlamı olarak su arıtma cihazlarının son filtresidir ve suyun tadını bozmaması amacıyla suya konulan bir filtredir. Hindistan Cevizi Karbon Filtre Hindistan cevizi kabuğu ve granül formda karbon içerir. Suyu son kez filtreleyerek lezzetli ve yumuşak içime sahip olmasını sağlar.

Alkali Filtre Ne İşe Yarar

23 Mart 2019

Alkalin filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar. Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.