x
sadsad x
asdasd
Su İçmeyi Unutanlar için 10 Hatırlatıcı Mobil Uygulama

Su İçmeyi Unutanlar için 10 Hatırlatıcı Mobil Uygulama

05 Eylül 2019

Sağlığımız için büyük bir önem taşıyan su tüketimi, çoğu zaman yoğunluktan unuttuğumuz bir eylemdir. Özellikle kış günlerinde aklımızdan tamamıyla çıktığı için, yeterli miktarda su içemeyiz. 

Geliştirilen su içmeyi hatırlatıcı uygulamalar, bu noktada en iyi yardımcımızdır. En çok tercih edilen uygulamalardan 10 tanesini sizler için bir araya getirdik.

SU İÇMEYİ HATIRLATAN MOBİL UYGULAMALAR

1- Su İçme Hatırlatıcısı

Leap Fitness Group tarafından geliştirilen bu uygulama tüm cihazlar ile uyumludur. Ayrıca kullanımı oldukça rahattır. Su içme hatırlatıcı ile içmeniz gereken su miktarını unutmadan tüketebilirsiniz. 

2- Su İçme Hatırlatıcı

Simple Health Lab tarafından geliştirilen uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Su içme hatırlatıcı ile her gün su içmeyi hatırlarsınız. Günlük su alımınızı kaydeden uygulama, size özel hedeflerle seni motive eder. 

3- Su İçme Hatırlatıcı 

App Rover tarafından geliştirilen uygulama, sadece iOS aygıtlarındaki App Store’da bulunur. Uygulama ücretsiz olarak kullanılır. Ayrıca her gün ihtiyaç duyduğunuz su miktarını belirleyerek size su içmenizi hatırlatır. 

4- Aqualert: Su Hatırlatıcısı H2O 

Daha fazla su içmek için kullanılan uygulama, Esteban Pintos tarafından geliştirilmiştir. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir. App Store’da yer alan uygulama su içmeniz için sizi motive eder. Bildirimlerle su içmeyi size hatırlatır. 

5- Su İçme Hatırlatıcısı 

Deer Labs tarafından oluşturulan uygulama günlük su içme miktarını belirler ve sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Bununla birlikte sağlıklı bir su tüketimi için suyun kaliteli ve sağlıklı olması büyük önem taşır. Bu nedenle sizin için ideal olan bir su arıtma cihazı kullanmanızı tavsiye ederiz. Su arıtma cihazı seçiminde karar veremiyorsanız, bu konuda size yardımcı olabilecek su arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmesi gerekenleri buradan öğrenebilirsiniz.

6- Water Time

Google Play Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz uygulama, Mobil Creatures tarafından sunulur. Her gün düzenli olarak su içebilmenize yardımcı olan uygulama, sizin için tuttuğu raporlarla analiz yapabilmenizi de sağlar.

7- Su İçme Akvaryumu - Hatırlatıcı & Alarmı

Rezepte Kochen tarafından oluşturulan uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamada sanal bir akvaryum ile günlük yeterli miktarda su içebilirsiniz. 

8- Su İçme Hatırlatıcı - Su Takipçisi ve Alarm

Smooth Tech Studio tarafından sunulan uygulama sayesinde zamanında su içmeyi hatırlarsınız. Su içmenin sağlığa faydası sayılamayacak kadar çoktur. Bununla birlikte suyun temiz olması ve pH seviyesinin yüksek olması gerekir. Bu nedenle su arıtma makinesi kullanımına başlamanız ve alkali su cihazı ile suyun pH seviyesini yükseltmeniz sizin için yararlı olur. 

9- Su İçme Hatırlatıcısı, Günlük Su İçme Programı

Google Play Store’dan indirebileceğiniz uygulama, Jasmin Johns tarafından sunulur. Sağlıklı bir yaşam adına ihtiyacınız olan su miktarını belirleyen ve düzenli olarak size su içmeyi hatırlatan uygulama, su içme alışkanlığını size kazandırır. 

10- Su İçme Hatırlatıcı

Simple Health Lab tarafından sunulan uygulama sayesinde çok daha sağlıklı ve formda olursunuz. Su içmenin size sağladığı birçok avantaj vardır. Bununla birlikte içilen suyun temiz olması önemlidir. Günümüzde kaliteli ve güvenilir markalar tarafından sunulan su arıtma sistemleri ile en ideal suyu tüketebilirsiniz. Arıtılmış suyun sağlığa yararlarıyla ilgili bilgiler ve daha fazlası için su arıtma cihazları kategorisinde blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı ve temiz suya ulaşabilmek için www.ilsersuaritma.com/en-iyi-su-aritma-cihazi  sayfamıza erişebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.